2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bovenleidingmaterialen Tram en Metro
Descripción: Europese aanbesteding voor Bovenleidingmateriaal voor tram en Metro. Structureel onderhoud aan de bovenleidingen van tram en metro is nodig om de infrastructuur in goede staat van dienst te houden. De beoogde ingangsdatum per perceel is 1 Januari 2027. De totale opdrachtwaarde is €2.500.000 per jaar waarvan €2.262.500 voor perceel 1 en €237.500 voor perceel 2
Identificador interno: 2026-38
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Het betreft een openbare aanbesteding waarbij er in de gunningsfase op laagste prijs gegund wordt.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34600000 Locomotoras de ferrocarril y de tranvía, material móvil y sus partes
Clasificación adicional (cpv): 31680000 Materiales y accesorios eléctricos, 34946000 Materiales y suministros para la construcción de vías férreas, 44300000 Cable, alambre y productos conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Bovenleidingmaterialen Tram en Metro - Perceel 1 Standaard Materialen
Descripción: Perceel 1 betreft de Europese aanbesteding voor Bovenleidingmateriaal voor tram en Metro. Dit betreft de standaard materialen zoals weergegeven in Bijlage 7a. De totale opdrachtwaarde van perceel 1 is € 18.100.000 wat neer komt op €2.262.500 per jaar.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Per perceel wordt er met één leverancier een raamovereenkomst afgesloten met een vaste looptijd van 4 jaar met daaropvolgend de optie tot verlenging van 1 x 2 jaar + 2 x 1 jaar. De maximale duur van de Raamovereenkomst is niet langer dan 8 jaar). In totaal zal het gaan om een raamovereenkomst van maximaal 8 jaar.
Lote: LOT-0002
Título: Bovenleidingmaterialen Tram en Metro - Perceel 2 Speciale Materialen
Descripción: Perceel 2 betreft de Europese aanbesteding voor Bovenleidingmateriaal voor tram en Metro. Dit betreft de speciale materialen zoals weergegeven in Bijlage 7b. De totale opdrachtwaarde van perceel 2 is € 1.900.000 wat neer komt op €237.500 per jaar.
Identificador interno: 2