See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Support Oefening Defensie
Descripción: Betreft de technische ondersteuning en verdere integratie van bestaande Tactical Edge capability binnen het programma 'Vechten met Data'.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72212211 Servicios de desarrollo de software de interconectividad de plataformas
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Support Oefening Defensie
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212211 Diensten voor ontwikkeling van software voor platforminterconnectiviteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0000