2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bouwkundig toezichthouder - realisatie museum Boijmans Van Beuningen - cluster SO
Descripción: Jij bewaakt de kwaliteit, stuurt bij waar nodig en staat midden in een uniek Rotterdams cultuurproject. Word de onmisbare schakel in een renovatie die geschiedenis schrijft.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie uitvraag