2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Connectiviteit GRSK
Descripción: Het Shared Service Center (SSC) is namens zichzelf en de deelnemers van de Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking Kempengemeenten (GRSK) op zoek naar een geïntegreerde oplossing voor connectiviteit via glasvezel, gecombineerd met een beheer oplossing en dienstverlening die er voorzorgen dat de Kempenorganisaties gedurende de looptijd van het contract een secure, veilig en flexibel netwerk krijgen. Zoals bijvoorbeeld een SD-WAN oplossing.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72700000 Servicios de red informática
Clasificación adicional (cpv): 32412110 Red Internet, 32424000 Infraestructura de red, 32430000 Red de área extendida, 48210000 Paquetes de software de conexión en red, 72212214 Servicios de desarrollo de software de sistemas operativos en red, 72315200 Servicios de gestión de redes de datos, 72511000 Servicios de software de gestión de redes
5. Lote
Lote: LOT-0000