2. Procedimiento
Procedimiento
Título: AV30376 Senior Beleidsadviseur Zorg en welzijn
Descripción: Als senior beleidsadviseur geef je programmatisch richting aan de ontwikkeling, implementatie en uitvoering van complexe transformatieopgaven binnen het preventie-, gezondheid- en welzijnsbeleid, met specifieke verantwoordelijkheid voor de regionale en lokale doorvertaling van het Aanvullend Zorg- en Welzijnsakkoord (AZWA). Daarbij stuur je op samenhang, samenwerking en maatschappelijke impact binnen het zorg-, welzijns- en sociaal domein en vervult een sleutelrol in de transitie naar: meer preventie; versterking van de sociale basis; passende ondersteuning dichtbij inwoners; domein overstijgende samenwerking; en toekomstbestendige zorg en ondersteuning. € 315.198,00
Identificador interno: AV30376
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Senior Beleidsadviseur Zorg en welzijn 6 maanden + optie tot verlenging 1 maal 6 maanden.
Identificador interno: 1