2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Adviseur Woningverbetering - cluster SO
Descripción: Jij zorgt ervoor dat Rotterdammers met een eigen woning een goed advies krijgen over woningonderhoud en woningverduurzaming. Je bent daarvoor zichtbaar. Bijvoorbeeld in de wijk(hub), tijdens informatieavonden en soms bij de Rotterdammer aan huis. Jij bent van service verlenen en menselijk contact. Van de Rotterdamse bestaande woningvoorraad en van woningverbetering. Van de mens en van techniek. Jij bent van kwaliteit en praktische bouwkunde. Van onafhankelijk en deskundig advies met een duidelijk handelingsperspectief. In gewone mensentaal.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie uitvraag