2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31204894 Vaarweg onderhoud Eemsgeul
Descripción: De opdrachtnemer dient in hoofdzaak de volgende werkzaamheden te verrichten: 1. Het op basis van een baggerprogramma uitvoeren van (onderhoud)baggerwerk voor de volgende gebieden: • Vaargeul Eems – Noordzee; • Toegangsgeul Eemshaven; • Passeerstroken en wachtplaats. 2. Het uitvoeren van de volgende services: • Het maandelijks uitvoeren van surveys van de baggervakken; • Het op basis van de surveys opstellen van een voorstel baggerprogramma; • Het uitvoeren van werk- en aantoon survey’s; • Het leveren van areaalgegevens zodat de regio in staat is zijn rol als assetmanager in te vullen en ENC’s (Electronic Navigation Charts) kunnen worden gemaakt; • Het verzorgen van de benodigde vergunningen en meldingen; • Het informeren van stakeholders bij baggeracties. Zie korte beschrijving.
Identificador interno: 31204894
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45252124 Trabajos de dragado y de bombeo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Het uitvoeren van (onderhoud)baggerwerk voor de volgende gebieden: Vaargeul Eems – Noordzee, Toegangsgeul Eemshaven en Passeerstroken & wachtplaats. Zie korte beschrijving.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Een contractduur van 3 jaar en een verlengingsoptie van één jaar.