2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vervanging Gebouwbeheersysteem (GBS) ASP904 – Universiteit van Amsterdam
Descripción: Met deze marktconsultatie nodigt de UvA marktpartijen uit om mee te denken over de haalbaarheid, marktconformiteit en volledigheid van de voorgenomen aanpak voor de vervanging van het gebouwbeheersysteem (GBS) in gebouw ASP904, dat bestaat uit de gebouwdelen Science Park A tot en met G. De opdracht betreft de gefaseerde uitfasering van het huidige Johnson Controls-systeem en de implementatie van een toekomstbestendig en cybersecure GBS.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios
Clasificación adicional (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios, 71315000 Instalaciones técnicas de edificios, 72200000 Servicios de programación de software y de consultoría, 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software