2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Datadistributiesysteem v2
Descripción: Voor het ontsluiten van basisregistraties wordt zowel gebruik gemaakt van de bestaande werkwijze, StUF, als de in ontwikkeling zijnde HaalCentraal (API's). De komende jaren zal de gemeente ’s-Hertogenbosch in dit kader een ontwikkeling gaan doormaken van datadistributie (synchroniseren) naar bevragen bij de bron. Hiervoor zijn we op zoek naar een ondersteunende applicatie/dienst voor beide werkwijzen in één oplossing, zodat we gemakkelijker de transitie kunnen maken met volledig overzicht en ‘in control’ zijn en blijven. De scope van de opdracht is het koppelen van de huidige applicaties en services (zie bijlage 3, Programma van Eisen) via de nieuwe oplossing op basis van de huidige ontsluiting. Nadat de migratie heeft plaatsgevonden wordt samen met de leverancier gestart aan het omzetten van deze koppelingen naar API.
Identificador interno: PMSW-1200
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72315000 Servicios de gestión de redes de datos y servicios de apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingsoptie