See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Empreitada de Avanço de todo o Cais Norte da Doca N.º 1 e Alargamento da sua Rampa Ro-Ro
Descripción: Empreitada de Avanço de todo o Cais Norte da Doca N.º 1 e Alargamento da sua Rampa Ro-Ro
Identificador interno: CLPQ_001/2022
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000