2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dienstreizen middels een Reisagent
Descripción: HKU is op zoek naar één Opdrachtnemer die HKU kan ontzorgen op het gebied van zowel Zakelijke individuele- als Groepsreizen (groepen groter dan 50 deelnemers) inclusief accommodaties en overige faciliteiten. Zie voor verdere informatie de aanbestedingsleidraad 110 Reisdossiers waarvan 17 groepsreizen per jaar
Identificador interno: 2025-13
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 63510000 Servicios de agencias de viajes y servicios similares
Clasificación adicional (cpv): 79997000 Servicios de viajes de negocios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging overeenkomst