See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beveiligingsdiensten
Descripción: Gemeente Borne wil als aanbestedende dienst een opdracht gunnen aan één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van beveiligingsdienstverlening ten aanzien van de opvanglocaties voor vluchtelingen, in de vorm van fysieke manbeveiliging en/of beveiliging op afroep bij calamiteiten. Gemeente Borne treedt in deze aanbesteding ook op als penvoerder voor andere partijen (deze noemen wij hierna 'deelnemers'), namelijk de gemeenten Dinkelland, Tubbergen en Hellendoorn. Iedere deelnemer sluit voor zichzelf een raamovereenkomst af. Als in deze offerteaanvraag de aanbestedende dienst wordt genoemd, wordt hiermee bedoeld de penvoerder van deze aanbesteding en alle deelnemers.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Gemeente Borne
Descripción: De gemeente Borne heeft één locatie waar vluchtelingen worden opgevangen. Dit is het Maria Mediatrix aan de Bornerbroeksestraat 103 te Zenderen. Op deze locatie worden minimaal 210 en maximaal 260 personen opgevangen. Voor deze locatie is de gemeente Borne op zoek naar een beveiligingspartij die na gunning z.s.m., na schriftelijke wederzijdse instemming, kan starten om deze locatie met 1 persoon 24 uur per dag, 5 dagen in de week en 1 persoon 16 uur (17:00 uur - 09:00 uur) per dag, 5 dagen in de week te bemensen. In de weekenden met 2 personen 24 uur per dag.
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie vragenlijst 1.1.1. in het hoodstuk Algemeen / Afnameverplichting
Lote: LOT-0002
Título: Gemeente Hellendoorn
Descripción: De gemeente Hellendoorn heeft drie locaties waar (Oekraïense) vluchtelingen worden opgevangen die 24/7 worden beveiligd. De gemeente Hellendoorn heeft besloten om in 2027 de opvanglocaties open te houden voor in totaal ongeveer 280 vluchtelingen. Onderstaand treft u van de drie opvanglocaties voor vluchtelingen de duur, tijdstippen en capaciteit van de gewenste dienstverlening aan. Voor de 4 locaties zonder fysieke beveiliging voorziet de opdrachtnemer in beveiliging op afroep bij calamiteiten. De opdrachtnemer dient in staat te zijn om tijdig passende inzet te leveren, af afstand en/of door fysieke aanwezigheid (bijvoorbeeld via mobiele surveillance).
Lote: LOT-0003
Título: Gemeente Dinkelland en gemeente Tubbergen
Descripción: Voor gemeente Dinkelland en gemeente Tubbergen zijn vier locaties ingericht waar in totaal 344 vluchtelingen worden opgevangen. Voor deze locaties zijn gemeenten Dinkelland en Tubbergen op zoek naar een beveiligingspartij die na gunning z.s.m., na schriftelijke wederzijdse instemming, kan starten om deze locaties te bemensen met 1 beveiliger op de hierboven aangegeven tijden.
567929-2026 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gemeente Borne
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Gemeente Hellendoorn
Perceel: LOT-0003