2. Procedimiento
Procedimiento
Título: HR Projectleider Functieprofielen en Ontwikkelpaden - cluster SO
Descripción: Het Projectmanagementbureau (PMB) staat voor een belangrijke ontwikkelopgave. Binnen de organisatie zijn de afgelopen jaren verschillende ontwikkeltrajecten en doorgroeimogelijkheden ontstaan voor ondersteunende functies en projectmanagementrollen. Door deze organische groei zijn verschillen ontstaan in de wijze waarop ontwikkeltrajecten zijn ingericht en vastgelegd. Daarnaast sluiten verschillende functieprofielen niet meer volledig aan bij de huidige praktijk. Om te komen tot meer duidelijkheid, transparantie en eenduidigheid zoekt PMB een ervaren HR-projectleider die zelfstandig richting geeft aan deze organisatiebrede ontwikkelopgave.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000