2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Mobiliteittskaarten
Descripción: Binnen de scope van de opdracht •Het leveren van fysieke mobiliteitskaarten met en zonder abonnement. Beschikbaar voor Trein, bus, tram, metro. •De kaarten moeten een integrale koppeling bieden met het landelijke netwerk van deelfietsen op NS-stations en een landelijk dekkend netwerk van deelauto's; •Klantenservice voor gebruikers bij verlies, defecten of vragen; •Factureren van de gemaakte reiskosten op persoonsniveau, zodat de AD deze eenvoudig kan doorbelasten aan haar medewerkers. Buiten de scope van de opdracht •Het fysiek beschikbaar stellen van vervoersmiddelen; •Het organiseren of uitvoeren van vervoersdiensten; •Een portaal waarin reiskosten gedeclareerd dienen te worden; •Een portaal waarin kaarteigenaren reizen kunnen boeken en/of plannen. 684.800,00 euro
Identificador interno: Z/26Z/012918
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60112000 Servicios de transporte por la vía pública
Clasificación adicional (cpv): 63710000 Servicios complementarios para el transporte terrestre
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De beoogde opdrachtwaarde betreft een raming van de verwachte omvang van de opdracht en vormt geen afname-, omzet- of budgetgarantie. De daadwerkelijke omvang van de afname is afhankelijk van het feitelijke gebruik gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
569513-2026 - Mededinging
Nederland – Openbaarvervoersdiensten – Mobiliteittskaarten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiliteittskaarten
Interne identificatiecode: Z/26Z/012918
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: