See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Uitvoering van taxaties van landbouwgronden
Descripción: Zie Mercell
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 70000000 Servicios inmobiliarios
Clasificación adicional (cpv): 70100000 Servicios inmobiliarios relacionados con bienes raíces propios
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: Zie Mercell
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70000000 Makelaarsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 70100000 Makelaarsdiensten voor onroerend goed in eigen beheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000