2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering en implementatie Reserveringssysteem Werkplekken en vergaderruimtes
Descripción: Het doel van deze aanbesteding is één geschikte marktpartij te selecteren voor implementatie en levering voor een reserveringsysteem. Het voornaamste doel van deze aanbesteding is om een samenwerking aan te gaan met een betrouwbare partner welke de Gemeente Heerenveen voorziet van de aanschaf en implementatie van een reserveringssysteem voor werkplekken en vergaderruimtes. Het doel van deze aanbesteding is om een geïntegreerde softwareoplossing te selecteren en implementeren die zowel vergaderruimte- als werkplekreserveringen mogelijk maakt. Deze oplossing moet voldoen aan de huidige ICT-visie van onze organisatie, die streeft naar minder applicaties en meer integraties voor verbeterde efficiëntie en gebruiksgemak. We willen een naadloze oplossing bieden die de operationele processen stroomlijnt en de gebruikerservaring verbetert. De aanbestedende dienst wenst informatieschermen te plaatsen in de algemene gangen van het gebouw, ter ondersteuning van het reserveringssysteem en int 205.000,00
Identificador interno: 2025-15
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Levering en implementatie Reserveringssysteem Werkplekken en Vergaderruimtes
Descripción: Het doel van deze aanbesteding is één geschikte marktpartij te selecteren voor implementatie en levering voor een reserveringsysteem. 205.000,00
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging