2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Grondadministratiesysteem
Descripción: Het cluster Grond en Vastgoed (GVG) van de Provincie Limburg is verantwoordelijk voor het aankopen, tijdelijk beheren, verkopen van onroerende zaken en het administreren van haar bezittingen, voor zover deze verband houden met provinciale projecten. Momenteel wordt hiervoor gebruik gemaakt van het systeem P8. Het huidige systeem heeft zijn technische levensduur bereikt en het contract eveneens, hetgeen tot deze aanbesteding leidt. Voor een efficiëntere en toekomstbestendige werkwijze is het noodzakelijk over te stappen op een toekomstbestendig informatie- en administratiesysteem voor grondzaken. Het nieuwe systeem moet het huidige P8 vervangen/opvolgen en aansluiten op de eisen die voortvloeien uit actuele provinciale informatiebehoefte, werkprocessen én opgaven. Met ruim 3.300 hectare provinciale gronden (peildatum 1 januari 2024), bestaande uit agrarische gronden (22,2%), bos/natuur (23,6%), bebouwd terrein (4,2%), water (1,4%) en verkeer (48,6%), is het beheer van deze portefeuille complex en veelzijdig. Nagenoeg de helft van het bezit betreft gronden behorend tot provinciale infrastructuur. Daarnaast omvat de portefeuille onder andere gronden die bestemd zijn voor gebiedsontwikkeling, natuurcompensatie en huisvesting van provinciale organisatieonderdelen. De werkzaamheden vragen om een flexibel en breed inzetbaar systeem dat deze diversiteit kan ondersteunen en meebeweegt met veranderende wetgeving, provinciale ambities en het beleid op het gebied van transparantie, compliance en governance.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48219300 Paquetes de software de administración, 72212000 Servicios de programación de software de aplicación, 72227000 Servicios de consultoría en integración de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Wijzigingen in de opdracht worden pas doorgevoerd, na overleg met de opdrachtgever van de Provincie Limburg. Gedurende de looptijd van de overeenkomst behoudt de Provincie Limburg zich het recht voor om de volgende wijzigingsopdrachten, ongeacht de geldelijke waarde, rechtstreeks aan de opdrachtnemer(s) te verstrekken: Optie 1: De mogelijkheid om een extra module af te nemen die functioneel aansluit op de oorspronkelijk gegunde oplossing en uitsluitend werkt binnen die oplossing. Deze module is niet noodzakelijk voor de kernfunctionaliteit van de initiële opdracht, heeft een beperkte omvang en waarde ten opzichte van de initiële opdracht (<50% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde), en leidt niet tot een wezenlijke wijziging van de overeenkomst. Optie 2: De mogelijkheid om wijzigingen of uitbreidingen door te voeren die noodzakelijk zijn om de oorspronkelijk gegunde oplossing te laten functioneren conform de overeenkomst, indien deze wijzigingen voortvloeien uit: a) technische of softwarematige aanpassingen die nodig zijn door ontwikkelingen binnen de oorspronkelijk geleverde oplossing; b) wijzigingen in wet- en regelgeving die van invloed zijn op de werking of compliance van de oplossing; c) aantoonbare kwaliteits- of veiligheidsvereisten die door de Provincie worden vastgesteld binnen het kader van het oorspronkelijke contract; d) beleidswijzigingen die direct betrekking hebben op het gebruik van de oplossing. Deze wijzigingen hebben een beperkte omvang en waarde ten opzichte van de initiële opdracht (<50% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde) en leiden niet tot een wezenlijke wijziging van de overeenkomst. Optie 3: Het aantal gebruikers (licenties) kan gedurende de gehele contractperiode, inclusief eventuele verlengingen, maximaal met 10% worden verhoogd tegen de overeengekomen prijs per gebruiker. Bij een verlaging van het aantal gebruikers, eveneens maximaal 10% gedurende de gehele contractperiode, crediteert de leverancier tegen dezelfde prijs per gebruiker. Aanpassing van het aantal licenties kan maximaal twee keer per contractjaar plaatsvinden. Een wijzigingsopdracht als hier bedoeld zal worden aangemerkt als een wijzigingsopdracht in de zin van artikel 2.163 c Aanbestedingswet 2012. Dat betekent dat de betreffende wijzigingsopdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst rechtstreeks aan de opdrachtnemer kan worden gegund.