2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Postdienstverlening
Descripción: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Scope van de opdracht De opdracht omvat de integrale postdienstverlening voor de gemeente Breda, waaronder in ieder geval: het ophalen, sorteren, vervoeren en bezorgen van geadresseerde poststukken; het ophalen, sorteren, vervoeren en bezorgen van pakketten; het verwerken en bezorgen van verkiezingspost; het verwerken van retourzendingen; Haalservice (postbus)post en Brengservcie (postbus)post; het verzorgen van aangetekende poststukken (Binnenland en Buitenland) en overige bijzondere postdiensten; het verzorgen van kwaliteitsborging en prestatiemonitoring. De exacte omvang en inhoud van de dienstverlening zijn nader uitgewerkt in het Programma van Eisen en de SLA. Buiten de scope valt: verspreiding huis aan huis berichten (gemeentelijke berichten) en fietskoersdiensten. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het afsluiten van een raamovereenkomst met één contractpartij voor het verzorgen van de postdienstverlening ten behoeve van gemeente Breda. Deze raamovereenkomst zal worden aangegaan voor een periode van 2 jaar. De ingangsdatum van deze raamovereenkomst is 1 februari 2027. De opdrachtgever heeft bij wederzijds goedvinden van partijen het recht deze raamovereenkomst tegen dezelfde voorwaarden en condities twee (2) maal te verlengen, telkens voor de duur van één (1) jaar. De maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt derhalve vier (4) jaar. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestaties van de dienstverlening. Gunning en motivatie De aanbestedende dienst gunt de opdracht aan de inschrijver op basis van het gunningscriterium laagste prijs, omdat de gevraagde dienstverlening volledig, objectief en eenduidig is gespecificeerd in het Programma van Eisen, de Service Level Agreement (SLA) en de raamovereenkomst. De vereiste kwaliteit van de dienstverlening is volledig vastgelegd in minimumeisen, prestatie-eisen, KPI's en contractvoorwaarden ten aanzien van onder meer bezorgkwaliteit, bestelkwaliteit, verkiezingspost, klachtenafhandeling, managementrapportages, continuïteit, traceerbaarheid, informatiebeveiliging en duurzaamheid. Alle inschrijvers dienen onvoorwaardelijk aan deze eisen te voldoen. De aanbestedende dienst is van oordeel dat inschrijvers zich hierdoor niet wezenlijk op kwaliteit kunnen onderscheiden zonder af te wijken van de gestelde eisen. Aanbestedende dienst is voornemens de opdracht te gunnen aan de inschrijver die een geldige inschrijving heeft ingediend en de laagste totale inschrijfprijs heeft aangeboden. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze overeenkomst wordt gesteld op € 2.000.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64110000 Servicios postales
Clasificación adicional (cpv): 64112000 Servicios postales relacionados con cartas, 64113000 Servicios postales relacionados con paquetes
5. Lote
Lote: LOT-0000