2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst aanleg en vervangen (i)VRI
Descripción: De gemeente wil een raamovereenkomst op basis van de RAW-systematiek afsluiten voor het leveren en aanleggen van (intelligente) verkeersregelinstallaties ((i)VRI's) of het vervangen, dan wel aanpassen van bestaande (i)VRI’s. Zie inschrijvingsleidraad en/of RAW-raamovereenkomst
Identificador interno: 2025SB814
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45316212 Instalación de semáforos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie verlenging.