2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Marktconsultatie Munitietrailers
Descripción: De behoefte die de Aanbestedende dienst voor de toekomst heeft is de levering van twee typen munitietrailers. De twee benodigde munitietrailes zijn de Missile Opslag/Transport aanhangwagen (MOT) en de Wapen Transport Aanhangwagen (WTW). Deze trailers worden door de Commando Lucht- en Ruimtestrijdkrachten (CLRS) ingezet voor het transporteren en opslaan van munitie en wapens. Deze trailers vormen een cruciaal onderdeel van de logistieke keten op de vliegbasis omdat ze precies zijn afgestemd op de afmetingen van de munitierekken en het beladings- en losproces. De wens is een robuust, onderhoudsvriendelijk en toekomstbestendig ontwerp. Naast de levering van de munitietrailers bestaat de behoefte ook uit het uitvoeren van onderhoud en het leveren van reserveonderdelen. De verwachte omvang van de opdracht is de levering van 30 MOT trailers en 60 WTW trailers.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34223300 Remolques
Clasificación adicional (cpv): 34200000 Carrocerías para vehículos, remolques o semirremolques, 34223000 Remolques y semirremolques, 34223310 Remolques de uso general, 34224100 Partes de remolques y semirremolques