571499-2026 - Resultados
Países Bajos – Material ortopédico – Raamovereenkomst levering van Orthopedische Producten en Aanverwante Verwerkingsmaterialen
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloRaamovereenkomst levering van Orthopedische Producten en Aanverwante Verwerkingsmaterialen
DescripciónDe opdracht betreft Prothesen en Orthesen en alle gerelateerde producten en diensten. Binnen de scope van de opdracht valt: Het op verzoek leveren van een totaal assortiment (onderdelen van) Prothesen en Orthesen en alle gebruiks- en verbruiksartikelen en materialen ten behoeve van het aanmeten, maken, onderhouden, repareren en vervangen van Orthesen en Prothesen of onderdelen daarvan; het op verzoek leveren van preventief en correctief onderhoud op Prothesen en Orthesen, daar waar OT Aardenburg dit zelf niet kan uitvoeren; het op verzoek leveren van (onderdelen van) pas Prothesen/Orthesen; het op verzoek leveren van (onderdelen van) Prothesen en Orthesen voor tijdelijk gebruik door een cliënt indien zijn Prothese of Orthese tijdelijk niet gebruikt kan worden; training en opleiding verzorgen voor medewerkers van OT Aardenburg ten behoeve van aanmeten, produceren, preventief en correctief onderhoud van Prothesen en Orthesen.
Identificador interno21751987
Tipo de procedimientoAbierto
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33141700 Material ortopédico
Clasificación adicional (cpv): 33183200 Prótesis ortopédicas, 33184000 Artículos y aparatos de prótesis, 85111600 Servicios ortóticos
5. Lote
LoteLOT-0000