2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Niet openbare Europese aanbesteding revisie en vervanging industriële pompen Vitens
Descripción: Vitens wenst een raamcontract met minimaal 2 en maximaal 3 partijen te sluiten voor het reviseren en vervangen van industriële pompen.
Tipo de procedimiento: Restringido
Principales características del procedimiento: De aanbesteding zal in twee fase verlopen. Tijdens de Selectiefase zullen maximaal vijf partijen geselecteerd worden om deel te nemen aan de gunningsfase. Selectie zal plaatsvinden op basis van toetsing van kennis & ervaring (kerncompetenties). Tijdens de gunningfase zal er beoordeeld worden op basis van prijs/kwaliteit.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 50511000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas
Clasificación adicional (cpv): 42122000 Bombas (equipos de bombeo)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie hiervoor de Selectieleidraad