2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst levering van de Tourniquet en de Tourniquet trainer
Descripción: Het gaat om het aankopen van de Tourniquet en de Tourniguet trainer.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst kan de hoeveelheid van de afroepen / daadwerkelijke hoeveelheid hoger komen te liggen dan de oorspronkelijk geraamde hoeveelheid. Een uitbreiding van de opdracht kan komen door een politiek besluit ten behoeve van leveringen van geneeskundige producten aan Oekraïne, de instandhouding/ophoging en uitbreiding van het huidige Zelf Hulp Kameraden Hulppakket, de Defensie Maatregelen-nota, de normale reserve en de verdere uitvoering van de Defensie hoofdtaak 1&2. Vooralsnog is het niet de verwachting dat de geraamde hoeveelheid overschreden zal worden, echter mede gelet op de hierboven vermelde ontwikkelingen zou het kunnen zijn dat er meer afgenomen gaat worden dan de geraamde waarde. Indien er gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst toch behoefte ontstaat om meer af te nemen, dan zal Aanbestedende dienst eerst extra budgetten vrijgeven voordat er afgenomen kan worden. De Raamovereenkomst is uiteindelijk met een maximale aanbestedingswaarde van € 17,5 MLN inclusief btw begrensd.