See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Spellen en Hobbyartikelen t.b.v. justitiabelen
Descripción: Het Inkoop Uitvoeringscentrum Dienst Justitiële Inrichtingen (IUC DJI) zoekt namens Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI), een Leverancier die Spellen en/of Hobbyartikelen levert. Perceel 1: Het leveren van (deels duurzame) Spellen en losse spelonderdelen in de categorieën dobbel- en geluksspellen, legspellen, denkspellen, rollenspellen, quiz- en triviaspellen, behendigheid/actiespellen, buitenspellen en overige spellen; Perceel 2: Het leveren van (deels duurzame) algemene Hobbyartikelen, trendgevoelige Hobbyartikelen en seizoensgebonden Hobbyartikelen in de categorieën basisartikelen, verf- en toebehoren, papierhobbies, tekenen en kleuren, textiel en garen, boetseren, kralen en onderdelen voor sieraden maken, alsmede feestartikelen, kaarten en cadeauverpakking.
Identificador interno: INEA-DJI-2025-01-KV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 37000000 Instrumentos musicales, artículos deportivos, juegos, juguetes, artículos de artesanía, materiales artísticos y accesorios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Spellen
Descripción: Het leveren van (deels duurzame) Spellen en losse spelonderdelen in de categorieën dobbel- en geluksspellen, legspellen, denkspellen, rollenspellen, quiz- en triviaspellen, behendigheid/actiespellen, buitenspellen en overige spellen;
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 37524000 Juegos
Clasificación adicional (cpv): 37523000 Puzzles, 37531000 Naipes
Lote: LOT-0002
Título: Hobbyartikelen
Descripción: Het leveren van (deels duurzame) algemene Hobbyartikelen, trendgevoelige Hobbyartikelen en seizoensgebonden Hobbyartikelen in de categorieën basisartikelen, verf- en toebehoren, papierhobbies, tekenen en kleuren, textiel en garen, boetseren, kralen en onderdelen voor sieraden maken, alsmede feestartikelen, kaarten en cadeauverpakking.
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 37800000 Artículos para trabajos artesanales y artísticos