572525-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Junior adviseur parkeren- cluster SO
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloJunior adviseur parkeren- cluster SO
DescripciónJij bent het eerste aanspreekpunt voor Rotterdammers met vragen over parkeren. Je helpt bewoners, ondernemers en bezoekers via e-mail en telefoon en zorgt ervoor dat meldingen en vragen zorgvuldig worden afgehandeld. Samen met collega’s zorg jij ervoor dat inwoners zo goed mogelijk worden geholpen.
Tipo de procedimientoRestringido
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000