See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten
Descripción: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het uitvoeren van ingenieursdiensten voor ondergrondse buisleidingen en technische installaties. De Raamovereenkomsten worden afgesloten voor een periode van 4 jaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie aanbestedingsstukken
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Ondergrondse Pijpleidingen
Descripción: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het uitvoeren van ingenieursdiensten voor ondergrondse buisleidingen
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 79600000 Servicios de contratación
Lote: LOT-0002
Título: Raamovereenkomst Ingenieursdiensten Technische Installaties
Descripción: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het uitvoeren van ingenieursdiensten voor technische installaties.