2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ICT Hardware Broker commodity
Descripción: SSC Ons levert diensten aan haar partners: de gemeenten Zwolle, Kampen, Dalfsen, Westerveld, Zwartewaterland, Ommen en de Provincie Overijssel. De aanbesteding richt zich op het contracteren van 1 opdrachtnemer voor het volgende: 1) Het in overleg met het SSC periodiek vaststellen van merk, type en configuraties van de benodigde hardware (kernassortiment); 2) Het ten behoeve van het SSC inkopen, op voorraad houden van deze ICT-hardware en deze vervolgens tegen overeengekomen voorwaarden en gegarandeerde levertijd leveren aan het SSC; 3) Het inrichten c.q. beschikbaar houden van een webwinkel ten behoeve van daartoe geautoriseerde medewerkers van het SSC, waar, voor hen, de meest gangbare ICT-Hardware incl. prijs inzichtelijk c.q. opvraagbaar is; 4) De afhandeling van garantie met betrekking tot de geleverde ICT-Hardware; 5) Het in voorkomende gevallen en op verzoek van het SSC verzorgen van aanvullende dienstverlening. Maximale opdrachtwaarde inclusief verlengingsopties en herzieningsclausules: € 4.050.000,--.
Identificador interno: 25.ON.061
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30213100 Ordenadores portátiles, 30213200 Tabletas digitales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De aanbesteding richt zich op het contracteren van 1 opdrachtnemer voor het volgende: 1) Het in overleg met het SSC periodiek vaststellen van merk, type en configuraties van de benodigde hardware (kernassortiment); 2) Het ten behoeve van het SSC inkopen, op voorraad houden van deze ICT-hardware en deze vervolgens tegen overeengekomen voorwaarden en gegarandeerde levertijd leveren aan het SSC; 3) Het inrichten c.q. beschikbaar houden van een webwinkel ten behoeve van daartoe geautoriseerde medewerkers van het SSC, waar, voor hen, de meest gangbare ICT-Hardware incl. prijs inzichtelijk c.q. opvraagbaar is; 4) De afhandeling van garantie met betrekking tot de geleverde ICT-Hardware; 5) Het in voorkomende gevallen en op verzoek van het SSC verzorgen van aanvullende dienstverlening. Maximale opdrachtwaarde inclusief verlengingsopties en herzieningsclausules: € 4.050.000,--.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie aanbestedingsdocumenten.