2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Azure Cloud Engineer - cluster BCO
Descripción: Jij bent als Azure Cloud Engineer onmisbaar in het IT-netwerk van de gemeente. Jij bent verantwoordelijk voor het ontwikkelen binnen en migreren naar Azure vanaf onze on-premise omgeving. Het beheren en standaardiseren van onze infrastructuur. En daarnaast ben jij een vraagbaak voor collega’s en stakeholders voor alle Azure gerelateerde vraagstukken. Jij en je collega’s stellen het Azure platform beschikbaar voor de diverse afnemers conform enterprise principes en regelgeving.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000