2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamcontract GC-MS
Descripción: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de aanschaf van meerdere GC-MS systemen en een bijbehorend service-contract binnen een raamovereenkomst. Waterproef heeft voor het uitvoeren van analyses de komende jaren behoefte aan meerdere GC-MS systemen. Waterproef heeft op dit moment nog geen raamovereenkomst voor de aanschaf van meerdere GC-MS systemen. De wens van Waterproef is om voor de aanschaf van deze meerdere GC-MS systemen wel een raamovereenkomst af te sluiten om de continuïteit van de dienstverlening te kunnen (blijven) waarborgen. Raamovereenkomst waarin minimaal 1 GC-MS systeem wordt afgenomen + bijbehorend all-in onderhoudscontract. Maximale waarde van de raamovereenkomst is 2.000.000 euro.
Identificador interno: 2026-001
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Clasificación adicional (cpv): 38300000 Instrumentos de medición, 38400000 Instrumentos de medida o control de características físicas, 38500000 Aparatos de control y prueba, 38900000 Instrumentos de evaluación o ensayo diversos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: - ICP-MS - verdunningsrobot offline - ICP-OES