2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2026-0735 Trapliften WMO
Descripción: Voorafgaand aan de aanbesteding voeren de betrokken gemeenten een marktconsultatie uit. Met deze eerste consultatieronde willen de betrokken gemeenten inzicht verkrijgen in de wijze waarop de omvang en inrichting van de opdracht van invloed zijn op de aantrekkelijkheid en uitvoerbaarheid van de aanbesteding voor marktpartijen. Daarbij wordt specifiek gekeken naar factoren zoals opdrachtvolume, geografische omvang, het aantal deelnemende gemeenten en mogelijke samenwerkingsvormen. Ongeveer 900 trapliften op basis van 4 jaar verdeeld over 7 gemeenten. Aan deze aantallen kunnen geen rechten ontleent worden, deze zijn ter indicatie.
Identificador interno: 2026-0735
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44115600 Remonte-escalera
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Voorafgaand aan de aanbesteding voeren de betrokken gemeenten een marktconsultatie uit. Met deze eerste consultatieronde willen de betrokken gemeenten inzicht verkrijgen in de wijze waarop de omvang en inrichting van de opdracht van invloed zijn op de aantrekkelijkheid en uitvoerbaarheid van de aanbesteding voor marktpartijen. Daarbij wordt specifiek gekeken naar factoren zoals opdrachtvolume, geografische omvang, het aantal deelnemende gemeenten en mogelijke samenwerkingsvormen.
Identificador interno: 1