2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ongeadresseerde verspreiding Verkiezingsblad
Descripción: De gemeente Den Haag laat voorafgaand aan iedere verkiezing een Verkiezingsblad verspreiden onder de inwoners van de stad. Dit blad bevat wettelijk verplichte verkiezingsinformatie, zoals de kandidatenlijsten, een overzicht van de stembureaulocaties en aanvullende informatie over het verkiezingsproces. Om ervoor te zorgen dat deze informatie tijdig beschikbaar is voor alle kiesgerechtigden, wordt het Verkiezingsblad voorafgaand aan iedere verkiezing verspreid binnen de gemeente Den Haag. Deze aanbesteding heeft betrekking op de ongeadresseerde verspreiding van het Verkiezingsblad. Het drukken en vormgeven van het blad maken geen onderdeel uit van deze opdracht.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64121100 Servicios de distribución postal
5. Lote
Lote: LOT-0000