573681-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Secretaresse NPRZ - Directie Bestuurszaken
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloSecretaresse NPRZ - Directie Bestuurszaken
DescripciónAls secretaresse voor ons kleine, hechte team werk je aan één van de meest complexe grootstedelijke opgaven van deze tijd en krijg je energie om in een dynamische omgeving te functioneren.
Tipo de procedimientoRestringido
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000