See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanschaf en onderhoud redgereedschap
Descripción: Motivering aankondiging vrijwillige transparantie vooraf inzake aanschaf en onderhoud redgereedschap De huidige raamovereenkomst voor de aanschaf van redgereedschap met Holmatro Rescue Equipment BV (hierna: Holmatro) eindigt 31-12-2026. Middels deze publicatie wenst de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (hierna VRR) inzage te verschaffen in de beweegredenen om te komen tot een nieuwe raamovereenkomst met Holmatro. Zie onderstaand voor verdere toelichting Zie raming van de opdracht
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35000000 Equipo de seguridad, extinción de incendios, policía y defensa
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Aanschaf en onderhoud redgereedschap Zie raming van de opdracht
Identificador interno: 1