2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Compute, Storage en Backup 2 ( CSB2)
Descripción: a. Het leveren van een onpremise storage en compute oplossing (S&C-infra) b. Alle te leveren hardware (ICT-componenten) als onderdeel van de ICT-prestatie worden eigendom van de gemeente Amersfoort. c. Het leveren van backupvoorziening voor de onpremise omgeving met een minimale capaciteit van 523TB. d. Het leveren van een backupvoorziening voor de M365 omgeving. e. Het behouden en raadplegen van de huidige M365 backupvoorziening data tot 1 februari 2030 f. Het ontwerpen en inrichten van hetgeen is opgenomen onder a, b,c en d; g. Het implementeren van hetgeen is opgenomen onder a, b, c en d; h. De volledige transitie van de huidige omgeving naar de nieuwe storage, compute en onpremise backup oplossing. i. Het inrichten en uitvoeren van het beheer en onderhoud met betrekking tot de nieuwe storage, compute, onpremise backup. j. Het inrichten en uitvoeren van het beheer en onderhoud met betrekking tot de M365 backup oplossing. - capaciteit voor 300 virtuele machines die een minimale capaciteit van 8TB geheugen hebben (exclusief SQL en Oracle cluster) - logische storage opslag van minimaal 100TB - waarbij de storage omgeving een piekbelasting aan moet kunnen van minimaal 130.000 Read IOPS of 85.000 mixed IOPS - en de latency van de omgeving niet hoger mag zijn dan 5ms round trip.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática
Clasificación adicional (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Optie tot verlenging.