2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering van aardgas, groene elektriciteit en bijbehorende dienstverlening
Descripción: Levering van respectievelijk aardgas en groene elektriciteit (inclusief Garanties van Oorsprong en teruglevering) met bijbehorende dienstverlening aan de aansluitingen van WUR op meerdere locaties, op basis van een klik-/fixatiestrategie met een vaste opslag per MWh.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09300000 Electricidad, calefacción, energías solar y nuclear
Clasificación adicional (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía, 09310000 Electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Levering van aardgas en bijbehorende dienstverlening
Descripción: Levering van aardgas en bijbehorende dienstverlening aan de aansluitingen van WUR, verspreid over meerdere locaties in Nederland. De levering omvat zowel profiel- als capaciteitsgas op basis van een klik-/fixatiestrategie.
Clasificación principal (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
Lote: LOT-0002
Título: Levering van groene elektriciteit en bijbehorende dienstverlening
Descripción: Levering van groene elektriciteit inclusief bijbehorende Garanties van Oorsprong (Nederlandse wind en zon) en dienstverlening, inclusief teruglevering. De levering betreft klein- en grootverbruiksaansluitingen op basis van een klik-/fixatiestrategie.
Lote: LOT-0003
Descripción: Gecombineerde levering van zowel aardgas (perceel 1) als groene elektriciteit (perceel 2) met bijbehorende dienstverlening door één inschrijver. Kies dit perceel als u naar beide overeenkomsten wilt meedingen.