2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering metaalzouten 2026-2028
Descripción: De volgende zaken maken onderdeel uit van het onderwerp van deze aanbesteding: - Levering (in bulk) van IJzerchloride (FeCl), in voorraadtanks op één rioolwaterzuivering - Levering (in bulk) van Polyaluminiumchloride (PAC), in voorraadtanks op vijf rioolwaterzuiveringen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24900000 Productos químicos puros y otros productos químicos
5. Lote
Lote: LOT-0000