2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Facilitaire dienstverlening Koopvaarder 1 te Hoorn
Descripción: De gemeenteraad heeft ingestemd met de transformatie van gebouw C van het stadhuis naar een gemeentelijke opvang locatie voor Oekraïense ontheemden. De inrichting en het beheer van de locatie zijn noodzakelijk voor een leefbaar woonklimaat. Zie aanbestedingsdocumenten.
Identificador interno: CM00629
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Op dit moment is Koopvaarder 1 al in gebruik als gemeentelijke opvanglocatie voor circa 70 Oekraïners. De huidige beheer en schoonmaakovereenkomsten lopen af op 31 oktober 2026. De opdracht bestaat uit twee onderdelen: 1. Onderdeel 1: Diensten locatiemanagement (algemeen beheer) Dit gaat om het beheren van de locatie, dat wil zeggen: klein technisch onderhoud, controleren op huisregels, registratie bewoners, kamercontroles uitvoeren, rapporteren aan gemeente, aanspreekpunt voor bewoners, monitoring op brandveiligheid en controles. 2. Onderdeel 2: Schoonmaak Dit gaat om het schoonmaken van de algemene ruimten, het opruimen en schoonmaken van de buitenruimte en indien nodig ongediertebestrijding.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 70330000 Servicios de administración de bienes raíces a comisión o por contrato
Clasificación adicional (cpv): 90911100 Servicios de limpieza de viviendas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Facilitaire dienstverlening gebouw C
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 39100000 Mobiliario, 39200000 Complementos de mobiliario, 39300000 Equipo diverso, 39700000 Aparatos domésticos, 39800000 Productos de limpieza y pulido, 90911100 Servicios de limpieza de viviendas
Opciones:
Descripción de las opciones: n.v.t.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CM00629
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70330000 Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis
Aanvullende classificatie (cpv): 90911100 Reinigen van accommodatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 39200000 Meubilering, 39300000 Diverse uitrusting, 39700000 Huishoudelijke apparaten, 39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen, 90911100 Reinigen van accommodatie
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.