2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Audio visuele midden + aanverwante diensten
Descripción: De levering bestaat uit: • Leveren Audiovisuele middelen • Adviseren; • Afstemming werkzaamheden derden, waaronder het verzorgen van projectmanagement met betrekking tot deze Audiovisuele middelen; • Ontwerpen, Programmeren en Configureren; • Installeren; • Afregelen en bedrijfsklaar opleveren; • Instrueren; • Onderhoud en beheer. euro 702.000,00
Identificador interno: 1295 AV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Selectie en gunning zijn onderdeel van 1 procedure.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32321200 Equipo audiovisual
Clasificación adicional (cpv): 50340000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos audiovisual y óptico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De levering bestaat uit: • Leveren Audiovisuele middelen • Adviseren; • Afstemming werkzaamheden derden, waaronder het verzorgen van projectmanagement met betrekking tot deze Audiovisuele middelen; • Ontwerpen, Programmeren en Configureren; • Installeren; • Afregelen en bedrijfsklaar opleveren; • Instrueren; • Onderhoud en beheer. euro 702.000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Naleveringen Onderhoud Beheer.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1295 AV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Selectie en gunning zijn onderdeel van 1 procedure.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Naleveringen Onderhoud Beheer.