2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31163634: Variabel onderhoud werktuigbouwkundige onderdelen Haringvlietsluizen
Descripción: Het uitvoeren van variabel onderhoud aan de werktuigbouwkundige onderdelen van de Haringvlietsluizen, inclusief ontwerp- en uitvoeringswerkzaamheden ten behoeve van de instandhouding van de werktuigbouwkundige installaties.
Identificador interno: 31163634
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45248100 Trabajos de construcción de esclusas de canal
Clasificación adicional (cpv): 45221100 Trabajos de construcción para puentes, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Perceel 1
Descripción: Variabel onderhoud werktuigbouwkundige onderdelen Haringvlietsluizen Zie omschrijving.
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45351000 Trabajos de instalación de ingeniería mecánica