See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Reactivi de laborator -89 loturi - Acord Cadru 24 luni
Descripción: Se vor furniza 89 loturi de reactivi, conform caracteristicilor enunțate în cadrul caietului de sarcini, în vederea derulării activităţilor care intră în atribuţiile INSP prin centrele sale regionale
Identificador interno: 16242/01.09.2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lot 1- Reactivi chimici - LNSP
Descripción: conform caiet de sarcini
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Lot 2- Reactivi chimici - LNSP
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Lot 3 – Medii de cultura - LNSP
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Lot 4 – MRC-uri - LNSP
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Lot 5 – Kit si MRC - LNSP
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Lot 6 – Standarde si MRC - LNSP
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Lot 7 -MRC-uri si solutii standard - LNSP
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Lot 8 – Etaloane si solutii standard - LNSP
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Lot 9-Medii cultura - LNSP
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: Lot 10 – Tulpini de referinta - LNSP
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: Lot 11 - Indicatori sterilizare - LNSP
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: Lot 12 - Reactivi microbiologie - LNSP
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Lot 13 -Tulpini-5 anse - LNSP
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Lot 14 – Kit-uri PCR - LNSP
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: LOT 15 – Reactivi ape uzate - LNSP
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: LOT 16 - Kit-uri secventiere - LNSP
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: LOT 17 – primeri si sonde - LNSP
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: Lot 18 - purificare librarii - LNSP
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: Lot 19 - Kit cuantificare - LNSP
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Título: Lot 20 – Kit-uri librarii - LNSP
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Título: Lot 21 - Reactivi auxiliari si kit-uri secventiere - LNSP
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: Lot 22 – Kit-uri pentru spectrometria de masa MALDI - LNSP TOF
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Título: Lot 23 – Kit IR si tulpina - LNSP
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: Lot 24 - Kit-uri antibiograme - LNSP
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: Lot 25 - solutie tratare fecale - LNSP
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Título: Lot 26 - Kit-uri amplificare si secventiere - LNSP
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Título: Lot 27 - Reactivi chimici - LNSP
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Título: Lot 28 - Kit multiplex identificare acizi nucleici virali si bacterieni - LNSP
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Título: Lot 29 – Diverse tipuri kit-uri Elisa - LNSP
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: Lot 30 -Medii si kit calibrare bacteriologie - LNSP
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Título: Lot 31 - Medii cultura si tulpini – pentru analizor Sensititre - LNSP
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Título: Lot 32 – Medii de cultura - LNSP
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: Lot 33 – materiale de control virusuri - LNSP
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Título: Lot 34 – reactivi electroforeza acizi nucleici - LNSP
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Título: Lot 35 - trusa decontaminare - LNSP
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Título: Lot 36 - seruri de aglutinare si medii
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Título: Lot 37 – Seruri Shigella si Yersinia - LNSP
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Título: Lot 38 – PCR – CRSP Tg.Mures
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Título: Lot 39 – Medii si suplimente – CRSP Tg.Mures
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Título: Lot 40 – Tulpini – CRSP Tg.Mures
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Título: Lot 41 – Reactivi chimici, solutii calibrare si MRC-uri (I) – CRSP Tg.Mures
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Título: Lot 42 – Reactivi chimici, solutii calibrare si MRC-uri (II)- CRSP Tg.Mures
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Título: Lot 43 – Kit virusuri PCR – CRSP IASI
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Título: Lot 44 – Kit extractie acizi nucleici – CRSP IASI
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Título: Lot 45 – Medii cultura, seruri, truse Elisa si Legionella – CRSP IASI
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Título: Lot 46 – Truse Elisa si Teste Borrelia – CRSP IASI
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Título: Lot 47 – Ser iepure – CRSP IASI
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Título: Lot 48 – Trusa anti HCV si Truse Elisa Hantavirus – CRSP IASI
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Título: Lot 49 – Reactivi chimici – CRSP IASI
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Título: Lot 50 – Medii de cultura si reactivi – CRSP IASI
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Título: Lot 51 – Medii de cultura si reactivi – CRSP IASI
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Título: Lot 52– MRC -uri si reactivi chimici – CRSP IASI
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Título: Lot 53 – Reactivi chimici - CRSP IASI
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Título: Lot 54 – stripuri chimice- CRSP IASI
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Título: Lot 55 – Medii de cultura- CRSP IASI
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Título: Lot 56 – Medii cultura si tulpini - CRSP IASI
Identificador interno: 56
Lote: LOT-0057
Título: Lot 57 – Tulpini - CRSP IASI
Identificador interno: 57
Lote: LOT-0058
Título: Lot 58 – Kit-uri PCR Legionella - CRSP IASI
Identificador interno: 58
Lote: LOT-0059
Título: Lot 59 – Solventi - CRSP IASI
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Título: Lot 60 – coloane extractie aflatoxina - CRSP IASI
Identificador interno: 60
Lote: LOT-0061
Título: Lot 61 - Kit-uri virusuri gripale PCR- CRSP CLUJ
Identificador interno: 61
Lote: LOT-0062
Título: Lot 62 - Truse Elisa - CRSP CLUJ
Identificador interno: 62
Lote: LOT-0063
Título: Lot 63 - Medii cultura si reactivi- CRSP CLUJ
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Título: Lot 64 - Medii, suplimente, discuri antibiograme, tulpini - CRSP CLUJ
Identificador interno: 64
Lote: LOT-0065
Título: Lot 65 - Truse Borrelia- CRSP CLUJ
Identificador interno: 65
Lote: LOT-0066
Título: Lot 66 - Reactivi biologie moleculara- CRSP CLUJ
Identificador interno: 66
Lote: LOT-0067
Título: Lot 67 -Kit extractie si kit amplificare - PCR – CRSP CLUJ
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Título: Lot 68 - Reactivi chimici – CRSP CLUJ
Identificador interno: 68
Lote: LOT-0069
Título: Lot 69 - MRC-uri si Mix-uri – CRSP CLUJ
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Título: Lot 70 - Solutii standard – CRSP CLUJ
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Título: Lot 71 - ACIZI SI ALCOOLI – CRSP Timisoara
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Título: Lot 72 - REACTIVI CHIMICI (I) – CRSP Timisoara
Identificador interno: 72
Lote: LOT-0073
Título: Lot 73 - REACTIVI CHIMICI (II) – CRSP Timisoara
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Título: Lot 74 - REACTIVI CHIMICI (III ) – CRSP Timisoara
Identificador interno: 74
Lote: LOT-0075
Título: Lot 75 - STANDARDE + MRC-uri (I) CRSP Timisoara
Identificador interno: 75
Lote: LOT-0076
Título: Lot 76 - STANDARDE + MRC-uri (II) CRSP Timisoara
Identificador interno: 76
Lote: LOT-0077
Título: Lot 77 - Medii si suplimente - CRSP Timisoara
Identificador interno: 77
Lote: LOT-0078
Título: Lot 78 - Truse de identificare - CRSP Timisoara
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Título: Lot 79 - Truse si tulpini - CRSP Timisoara
Identificador interno: 79
Lote: LOT-0080
Título: Lot 80 - kituri PCR - CRSP Timisoara
Identificador interno: 80
Lote: LOT-0081
Título: Lot 81 - Tulpini referinta si Std.Mc Farland - CRSP Timisoara
Identificador interno: 81
Lote: LOT-0082
Título: Lot 82 - REACTIVI CITOGENETICA- CRSP Timisoara
Identificador interno: 82
Lote: LOT-0083
Título: Lot 83 - PCR in_house - CRSP Timisoara
Identificador interno: 83
Lote: LOT-0084
Título: Lot 84 - Kituri controale pozitiv - CRSP Timisoara
Identificador interno: 84
Lote: LOT-0085
Título: Lot 85 - Medii turnate in placi - CRSP Timisoara
Identificador interno: 85
Lote: LOT-0086
Título: Lot 86 - Kituri ELISA - CRSP Timisoara
Identificador interno: 86
Lote: LOT-0087
Título: Lot 87 - ELISA Legionella - CRSP Timisoara
Identificador interno: 87
Lote: LOT-0088
Título: Lot 88 - Kituri Western blot - CRSP Timisoara
Identificador interno: 88
Lote: LOT-0089
Título: Lot 89 - Ser Aglutin Salmonella - CRSP Timisoara
Identificador interno: 89
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 16242/01.09.2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Lot 1- Reactivi chimici - LNSP
Kuvaus: conform caiet de sarcini
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Lot 2- Reactivi chimici - LNSP
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Lot 3 – Medii de cultura - LNSP
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Lot 4 – MRC-uri - LNSP
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Lot 5 – Kit si MRC - LNSP
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Lot 6 – Standarde si MRC - LNSP
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Lot 9-Medii cultura - LNSP
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: 10
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Lot 13 -Tulpini-5 anse - LNSP
Sisäinen tunniste: 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Lot 14 – Kit-uri PCR - LNSP
Sisäinen tunniste: 14
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: 15
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: 16
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: 17
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: 18
Osa: LOT-0019
Sisäinen tunniste: 19
Osa: LOT-0020
Sisäinen tunniste: 20
Osa: LOT-0021
Sisäinen tunniste: 21
Osa: LOT-0022
Sisäinen tunniste: 22
Osa: LOT-0023
Sisäinen tunniste: 23
Osa: LOT-0024
Sisäinen tunniste: 24
Osa: LOT-0025
Sisäinen tunniste: 25
Osa: LOT-0026
Sisäinen tunniste: 26
Osa: LOT-0027
Sisäinen tunniste: 27
Osa: LOT-0028
Sisäinen tunniste: 28
Osa: LOT-0029
Sisäinen tunniste: 29
Osa: LOT-0030
Sisäinen tunniste: 30
Osa: LOT-0031
Sisäinen tunniste: 31
Osa: LOT-0032
Sisäinen tunniste: 32
Osa: LOT-0033
Sisäinen tunniste: 33
Osa: LOT-0034
Sisäinen tunniste: 34
Osa: LOT-0035
Sisäinen tunniste: 35
Osa: LOT-0036
Sisäinen tunniste: 36
Osa: LOT-0037
Sisäinen tunniste: 37
Osa: LOT-0038
Ilmoituksen nimi: Lot 38 – PCR – CRSP Tg.Mures
Sisäinen tunniste: 38
Osa: LOT-0039
Sisäinen tunniste: 39
Osa: LOT-0040
Sisäinen tunniste: 40
Osa: LOT-0041
Sisäinen tunniste: 41
Osa: LOT-0042
Sisäinen tunniste: 42
Osa: LOT-0043
Sisäinen tunniste: 43
Osa: LOT-0044
Sisäinen tunniste: 44
Osa: LOT-0045
Sisäinen tunniste: 45
Osa: LOT-0046
Sisäinen tunniste: 46
Osa: LOT-0047
Ilmoituksen nimi: Lot 47 – Ser iepure – CRSP IASI
Sisäinen tunniste: 47
Osa: LOT-0048
Sisäinen tunniste: 48
Osa: LOT-0049
Sisäinen tunniste: 49
Osa: LOT-0050
Sisäinen tunniste: 50
Osa: LOT-0051
Sisäinen tunniste: 51
Osa: LOT-0052
Sisäinen tunniste: 52
Osa: LOT-0053
Sisäinen tunniste: 53
Osa: LOT-0054
Sisäinen tunniste: 54
Osa: LOT-0055
Sisäinen tunniste: 55
Osa: LOT-0056
Sisäinen tunniste: 56
Osa: LOT-0057
Ilmoituksen nimi: Lot 57 – Tulpini - CRSP IASI
Sisäinen tunniste: 57
Osa: LOT-0058
Sisäinen tunniste: 58
Osa: LOT-0059
Ilmoituksen nimi: Lot 59 – Solventi - CRSP IASI
Sisäinen tunniste: 59
Osa: LOT-0060
Sisäinen tunniste: 60
Osa: LOT-0061
Sisäinen tunniste: 61
Osa: LOT-0062
Sisäinen tunniste: 62
Osa: LOT-0063
Sisäinen tunniste: 63
Osa: LOT-0064
Sisäinen tunniste: 64
Osa: LOT-0065
Sisäinen tunniste: 65
Osa: LOT-0066
Sisäinen tunniste: 66
Osa: LOT-0067
Sisäinen tunniste: 67
Osa: LOT-0068
Sisäinen tunniste: 68
Osa: LOT-0069
Sisäinen tunniste: 69
Osa: LOT-0070
Sisäinen tunniste: 70
Osa: LOT-0071
Sisäinen tunniste: 71
Osa: LOT-0072
Sisäinen tunniste: 72
Osa: LOT-0073
Sisäinen tunniste: 73
Osa: LOT-0074
Sisäinen tunniste: 74
Osa: LOT-0075
Sisäinen tunniste: 75
Osa: LOT-0076
Sisäinen tunniste: 76
Osa: LOT-0077
Sisäinen tunniste: 77
Osa: LOT-0078
Sisäinen tunniste: 78
Osa: LOT-0079
Sisäinen tunniste: 79
Osa: LOT-0080
Sisäinen tunniste: 80
Osa: LOT-0081
Sisäinen tunniste: 81
Osa: LOT-0082
Sisäinen tunniste: 82
Osa: LOT-0083
Sisäinen tunniste: 83
Osa: LOT-0084
Sisäinen tunniste: 84
Osa: LOT-0085
Sisäinen tunniste: 85
Osa: LOT-0086
Sisäinen tunniste: 86
Osa: LOT-0087
Sisäinen tunniste: 87
Osa: LOT-0088
Sisäinen tunniste: 88
Osa: LOT-0089
Sisäinen tunniste: 89
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 16242/01.09.2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696000 Reagensek és kontrasztanyagok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lot 1- Reactivi chimici - LNSP
Leírás: conform caiet de sarcini
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Lot 2- Reactivi chimici - LNSP
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Lot 3 – Medii de cultura - LNSP
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Lot 4 – MRC-uri - LNSP
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Lot 5 – Kit si MRC - LNSP
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: Lot 6 – Standarde si MRC - LNSP
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Cím: Lot 9-Medii cultura - LNSP
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Cím: Lot 13 -Tulpini-5 anse - LNSP
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: Lot 14 – Kit-uri PCR - LNSP
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: LOT 15 – Reactivi ape uzate - LNSP
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: LOT 17 – primeri si sonde - LNSP
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: Lot 19 - Kit cuantificare - LNSP
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Cím: Lot 20 – Kit-uri librarii - LNSP
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Cím: Lot 23 – Kit IR si tulpina - LNSP
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Cím: Lot 27 - Reactivi chimici - LNSP
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Cím: Lot 32 – Medii de cultura - LNSP
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Cím: Lot 38 – PCR – CRSP Tg.Mures
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Belső azonosító: 39
Rész: LOT-0040
Cím: Lot 40 – Tulpini – CRSP Tg.Mures
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Belső azonosító: 41
Rész: LOT-0042
Belső azonosító: 42
Rész: LOT-0043
Belső azonosító: 43
Rész: LOT-0044
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Belső azonosító: 45
Rész: LOT-0046
Belső azonosító: 46
Rész: LOT-0047
Cím: Lot 47 – Ser iepure – CRSP IASI
Belső azonosító: 47
Rész: LOT-0048
Belső azonosító: 48
Rész: LOT-0049
Belső azonosító: 49
Rész: LOT-0050
Belső azonosító: 50
Rész: LOT-0051
Belső azonosító: 51
Rész: LOT-0052
Belső azonosító: 52
Rész: LOT-0053
Belső azonosító: 53
Rész: LOT-0054
Belső azonosító: 54
Rész: LOT-0055
Belső azonosító: 55
Rész: LOT-0056
Belső azonosító: 56
Rész: LOT-0057
Cím: Lot 57 – Tulpini - CRSP IASI
Belső azonosító: 57
Rész: LOT-0058
Belső azonosító: 58
Rész: LOT-0059
Cím: Lot 59 – Solventi - CRSP IASI
Belső azonosító: 59
Rész: LOT-0060
Belső azonosító: 60
Rész: LOT-0061
Belső azonosító: 61
Rész: LOT-0062
Cím: Lot 62 - Truse Elisa - CRSP CLUJ
Belső azonosító: 62
Rész: LOT-0063
Belső azonosító: 63
Rész: LOT-0064
Belső azonosító: 64
Rész: LOT-0065
Cím: Lot 65 - Truse Borrelia- CRSP CLUJ
Belső azonosító: 65
Rész: LOT-0066
Belső azonosító: 66
Rész: LOT-0067
Belső azonosító: 67
Rész: LOT-0068
Belső azonosító: 68
Rész: LOT-0069
Belső azonosító: 69
Rész: LOT-0070
Belső azonosító: 70
Rész: LOT-0071
Belső azonosító: 71
Rész: LOT-0072
Belső azonosító: 72
Rész: LOT-0073
Belső azonosító: 73
Rész: LOT-0074
Belső azonosító: 74
Rész: LOT-0075
Belső azonosító: 75
Rész: LOT-0076
Belső azonosító: 76
Rész: LOT-0077
Belső azonosító: 77
Rész: LOT-0078
Belső azonosító: 78
Rész: LOT-0079
Belső azonosító: 79
Rész: LOT-0080
Belső azonosító: 80
Rész: LOT-0081
Belső azonosító: 81
Rész: LOT-0082
Belső azonosító: 82
Rész: LOT-0083
Belső azonosító: 83
Rész: LOT-0084
Belső azonosító: 84
Rész: LOT-0085
Belső azonosító: 85
Rész: LOT-0086
Belső azonosító: 86
Rész: LOT-0087
Belső azonosító: 87
Rész: LOT-0088
Belső azonosító: 88
Rész: LOT-0089
Belső azonosító: 89
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 16242/01.09.2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Aprašymas: conform caiet de sarcini
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Lot 4 – MRC-uri - LNSP
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Lot 5 – Kit si MRC - LNSP
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Lot 9-Medii cultura - LNSP
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Vidaus identifikatorius: 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Vidaus identifikatorius: 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Vidaus identifikatorius: 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Vidaus identifikatorius: 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Vidaus identifikatorius: 41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Vidaus identifikatorius: 42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Vidaus identifikatorius: 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Vidaus identifikatorius: 44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Vidaus identifikatorius: 45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Vidaus identifikatorius: 46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Vidaus identifikatorius: 47
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: 48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Vidaus identifikatorius: 49
Pirkimo dalis: LOT-0050
Vidaus identifikatorius: 50
Pirkimo dalis: LOT-0051
Vidaus identifikatorius: 51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Vidaus identifikatorius: 52
Pirkimo dalis: LOT-0053
Vidaus identifikatorius: 53
Pirkimo dalis: LOT-0054
Vidaus identifikatorius: 54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Vidaus identifikatorius: 55
Pirkimo dalis: LOT-0056
Vidaus identifikatorius: 56
Pirkimo dalis: LOT-0057
Vidaus identifikatorius: 57
Pirkimo dalis: LOT-0058
Vidaus identifikatorius: 58
Pirkimo dalis: LOT-0059
Vidaus identifikatorius: 59
Pirkimo dalis: LOT-0060
Vidaus identifikatorius: 60
Pirkimo dalis: LOT-0061
Vidaus identifikatorius: 61
Pirkimo dalis: LOT-0062
Vidaus identifikatorius: 62
Pirkimo dalis: LOT-0063
Vidaus identifikatorius: 63
Pirkimo dalis: LOT-0064
Vidaus identifikatorius: 64
Pirkimo dalis: LOT-0065
Vidaus identifikatorius: 65
Pirkimo dalis: LOT-0066
Vidaus identifikatorius: 66
Pirkimo dalis: LOT-0067
Vidaus identifikatorius: 67
Pirkimo dalis: LOT-0068
Vidaus identifikatorius: 68
Pirkimo dalis: LOT-0069
Vidaus identifikatorius: 69
Pirkimo dalis: LOT-0070
Vidaus identifikatorius: 70
Pirkimo dalis: LOT-0071
Vidaus identifikatorius: 71
Pirkimo dalis: LOT-0072
Vidaus identifikatorius: 72
Pirkimo dalis: LOT-0073
Vidaus identifikatorius: 73
Pirkimo dalis: LOT-0074
Vidaus identifikatorius: 74
Pirkimo dalis: LOT-0075
Vidaus identifikatorius: 75
Pirkimo dalis: LOT-0076
Vidaus identifikatorius: 76
Pirkimo dalis: LOT-0077
Vidaus identifikatorius: 77
Pirkimo dalis: LOT-0078
Vidaus identifikatorius: 78
Pirkimo dalis: LOT-0079
Vidaus identifikatorius: 79
Pirkimo dalis: LOT-0080
Vidaus identifikatorius: 80
Pirkimo dalis: LOT-0081
Vidaus identifikatorius: 81
Pirkimo dalis: LOT-0082
Vidaus identifikatorius: 82
Pirkimo dalis: LOT-0083
Vidaus identifikatorius: 83
Pirkimo dalis: LOT-0084
Vidaus identifikatorius: 84
Pirkimo dalis: LOT-0085
Vidaus identifikatorius: 85
Pirkimo dalis: LOT-0086
Vidaus identifikatorius: 86
Pirkimo dalis: LOT-0087
Vidaus identifikatorius: 87
Pirkimo dalis: LOT-0088
Vidaus identifikatorius: 88
Pirkimo dalis: LOT-0089
Vidaus identifikatorius: 89
576203-2025 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Reaġenti u medja kontrastanti – Reactivi de laborator -89 loturi - Acord Cadru 24 luni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern16242/01.09.2025
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
5. Lott
LottLOT-0001
TitluLot 1- Reactivi chimici - LNSP
Deskrizzjoniconform caiet de sarcini
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
TitluLot 2- Reactivi chimici - LNSP
Identifikatur intern2
LottLOT-0003
TitluLot 3 – Medii de cultura - LNSP
Identifikatur intern3
LottLOT-0004
TitluLot 4 – MRC-uri - LNSP
Identifikatur intern4
LottLOT-0005
TitluLot 5 – Kit si MRC - LNSP
Identifikatur intern5
LottLOT-0006
TitluLot 6 – Standarde si MRC - LNSP
Identifikatur intern6
LottLOT-0007
Identifikatur intern7
LottLOT-0008
Identifikatur intern8
LottLOT-0009
TitluLot 9-Medii cultura - LNSP
Identifikatur intern9
LottLOT-0010
Identifikatur intern10
LottLOT-0011
Identifikatur intern11
LottLOT-0012
Identifikatur intern12
LottLOT-0013
TitluLot 13 -Tulpini-5 anse - LNSP
Identifikatur intern13
LottLOT-0014
TitluLot 14 – Kit-uri PCR - LNSP
Identifikatur intern14
LottLOT-0015
TitluLOT 15 – Reactivi ape uzate - LNSP
Identifikatur intern15
LottLOT-0016
Identifikatur intern16
LottLOT-0017
TitluLOT 17 – primeri si sonde - LNSP
Identifikatur intern17
LottLOT-0018
Identifikatur intern18
LottLOT-0019
TitluLot 19 - Kit cuantificare - LNSP
Identifikatur intern19
LottLOT-0020
TitluLot 20 – Kit-uri librarii - LNSP
Identifikatur intern20
LottLOT-0021
Identifikatur intern21
LottLOT-0022
Identifikatur intern22
LottLOT-0023
TitluLot 23 – Kit IR si tulpina - LNSP
Identifikatur intern23
LottLOT-0024
Identifikatur intern24
LottLOT-0025
Identifikatur intern25
LottLOT-0026
Identifikatur intern26
LottLOT-0027
TitluLot 27 - Reactivi chimici - LNSP
Identifikatur intern27
LottLOT-0028
Identifikatur intern28
LottLOT-0029
Identifikatur intern29
LottLOT-0030
Identifikatur intern30
LottLOT-0031
Identifikatur intern31
LottLOT-0032
TitluLot 32 – Medii de cultura - LNSP
Identifikatur intern32
LottLOT-0033
Identifikatur intern33
LottLOT-0034
Identifikatur intern34
LottLOT-0035
Identifikatur intern35
LottLOT-0036
Identifikatur intern36
LottLOT-0037
Identifikatur intern37
LottLOT-0038
TitluLot 38 – PCR – CRSP Tg.Mures
Identifikatur intern38
LottLOT-0039
Identifikatur intern39
LottLOT-0040
TitluLot 40 – Tulpini – CRSP Tg.Mures
Identifikatur intern40
LottLOT-0041
Identifikatur intern41
LottLOT-0042
Identifikatur intern42
LottLOT-0043
Identifikatur intern43
LottLOT-0044
Identifikatur intern44
LottLOT-0045
Identifikatur intern45
LottLOT-0046
Identifikatur intern46
LottLOT-0047
TitluLot 47 – Ser iepure – CRSP IASI
Identifikatur intern47
LottLOT-0048
Identifikatur intern48
LottLOT-0049
Identifikatur intern49
LottLOT-0050
Identifikatur intern50
LottLOT-0051
Identifikatur intern51
LottLOT-0052
Identifikatur intern52
LottLOT-0053
Identifikatur intern53
LottLOT-0054
Identifikatur intern54
LottLOT-0055
Identifikatur intern55
LottLOT-0056
Identifikatur intern56
LottLOT-0057
TitluLot 57 – Tulpini - CRSP IASI
Identifikatur intern57
LottLOT-0058
Identifikatur intern58
LottLOT-0059
TitluLot 59 – Solventi - CRSP IASI
Identifikatur intern59
LottLOT-0060
Identifikatur intern60
LottLOT-0061
Identifikatur intern61
LottLOT-0062
TitluLot 62 - Truse Elisa - CRSP CLUJ
Identifikatur intern62
LottLOT-0063
Identifikatur intern63
LottLOT-0064
Identifikatur intern64
LottLOT-0065
TitluLot 65 - Truse Borrelia- CRSP CLUJ
Identifikatur intern65
LottLOT-0066
Identifikatur intern66
LottLOT-0067
Identifikatur intern67
LottLOT-0068
Identifikatur intern68
LottLOT-0069
Identifikatur intern69
LottLOT-0070
Identifikatur intern70
LottLOT-0071
Identifikatur intern71
LottLOT-0072
Identifikatur intern72
LottLOT-0073
Identifikatur intern73
LottLOT-0074
Identifikatur intern74
LottLOT-0075
Identifikatur intern75
LottLOT-0076
Identifikatur intern76
LottLOT-0077
Identifikatur intern77
LottLOT-0078
Identifikatur intern78
LottLOT-0079
Identifikatur intern79
LottLOT-0080
Identifikatur intern80
LottLOT-0081
Identifikatur intern81
LottLOT-0082
Identifikatur intern82
LottLOT-0083
Identifikatur intern83
LottLOT-0084
Identifikatur intern84
LottLOT-0085
Identifikatur intern85
LottLOT-0086
Identifikatur intern86
LottLOT-0087
Identifikatur intern87
LottLOT-0088
Identifikatur intern88
LottLOT-0089
Identifikatur intern89
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696000 Reagentes e meios de contraste
Descrição: conform caiet de sarcini
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 16242/01.09.2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Lot 1- Reactivi chimici - LNSP
Opis: conform caiet de sarcini
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: Lot 2- Reactivi chimici - LNSP
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: Lot 3 – Medii de cultura - LNSP
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Naslov: Lot 4 – MRC-uri - LNSP
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: Lot 5 – Kit si MRC - LNSP
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Naslov: Lot 6 – Standarde si MRC - LNSP
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Naslov: Lot 9-Medii cultura - LNSP
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Naslov: Lot 13 -Tulpini-5 anse - LNSP
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Naslov: Lot 14 – Kit-uri PCR - LNSP
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Naslov: Lot 38 – PCR – CRSP Tg.Mures
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 39
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 41
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 42
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 46
Sklop: LOT-0047
Naslov: Lot 47 – Ser iepure – CRSP IASI
Notranji identifikator: 47
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: 48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 49
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 50
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 51
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: 52
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: 53
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: 54
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: 55
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: 56
Sklop: LOT-0057
Naslov: Lot 57 – Tulpini - CRSP IASI
Notranji identifikator: 57
Sklop: LOT-0058
Notranji identifikator: 58
Sklop: LOT-0059
Naslov: Lot 59 – Solventi - CRSP IASI
Notranji identifikator: 59
Sklop: LOT-0060
Notranji identifikator: 60
Sklop: LOT-0061
Notranji identifikator: 61
Sklop: LOT-0062
Notranji identifikator: 62
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: 63
Sklop: LOT-0064
Notranji identifikator: 64
Sklop: LOT-0065
Notranji identifikator: 65
Sklop: LOT-0066
Notranji identifikator: 66
Sklop: LOT-0067
Notranji identifikator: 67
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: 68
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: 69
Sklop: LOT-0070
Notranji identifikator: 70
Sklop: LOT-0071
Notranji identifikator: 71
Sklop: LOT-0072
Notranji identifikator: 72
Sklop: LOT-0073
Notranji identifikator: 73
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 74
Sklop: LOT-0075
Notranji identifikator: 75
Sklop: LOT-0076
Notranji identifikator: 76
Sklop: LOT-0077
Notranji identifikator: 77
Sklop: LOT-0078
Notranji identifikator: 78
Sklop: LOT-0079
Notranji identifikator: 79
Sklop: LOT-0080
Notranji identifikator: 80
Sklop: LOT-0081
Notranji identifikator: 81
Sklop: LOT-0082
Notranji identifikator: 82
Sklop: LOT-0083
Notranji identifikator: 83
Sklop: LOT-0084
Notranji identifikator: 84
Sklop: LOT-0085
Notranji identifikator: 85
Sklop: LOT-0086
Notranji identifikator: 86
Sklop: LOT-0087
Notranji identifikator: 87
Sklop: LOT-0088
Notranji identifikator: 88
Sklop: LOT-0089
Notranji identifikator: 89