2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese aanbesteding studentinformatiesysteem
Descripción: De scope van deze aanbesteding ziet toe op de volgende dimensies: • Levering van een studentinformatiesysteem; • Implementatie, datamigratie inclusief dataconversie en oplevering; • Training en opleiding gebruikers; • Beheer en onderhoud; • Support en ondersteuning; • Additionele inzet op afroep. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie geschatte opdrachtwaarde van circa: • Eenmalige kosten € 30.000,00 exclusief btw; • Jaarlijkse licentiekosten € 50.000,00 exclusief btw per jaar; • Inhuur op afroep € 12.500,00 exclusief btw per jaar. De totale geschatte opdrachtwaarde gedurende de gehele looptijd bedraagt € 530.000,00 exclusief btw.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Niet van toepassing.