2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud Elektrotechnische-installaties
Descripción: De opdracht omvat de dienstverlening met betrekking tot de elektrotechnische (E-)installaties binnen de ambtelijke huisvesting van de gemeente en een deel van het maatschappelijk vastgoed, waaronder de strategische kernvoorraad en specifieke overige panden. De dienstverlening heeft enerzijds betrekking op het beheer en onderhoud van de installaties. Anderzijds omvat de dienstverlening (toekomstige) projectmatige werkzaamheden, bestaande uit werken, leveringen en/of diensten die direct verband houden met (het onderhoud van) de E-installaties.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
Clasificación adicional (cpv): 50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios, 50711000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos de edificios, 50712000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos mecánicos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000