2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 27978 Revitalisatie Leefafdelingen PI Sittard te Sittard
Descripción: De revitalisering zal een grootschalige renovatie op alle disciplines zijn, waarbij we verregaande ingrepen doen op de bouwkundige- en technische staat, functionaliteit, duurzaamheid en uitstraling van het kruisgebouw. De werkzaamheden omvatten (niet limitatief): - Projectbeheersing; - Werkvoorbereiding; - Bouwplaatsinrichting & bouwlogistiek; - Bouw- en werkvergaderingen; - ISZW melding; - Sloop- en demontage werkzaamheden; - Bouwkundige werkzaamheden; - Installatietechnische werkzaamheden, inclusief beveiliging; - Integrale test en beproeving; - (Deel)oplevering, revisiebescheiden en overdrachtstukken en de afhandeling van de kleine gebreken; Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 10.000 m2. Disciplines: Architectuur, constructies, bouwkunde, E&W installaties, terreintechniek, beveiligingstechniek, ICT, data.
Identificador interno: 27978
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Herzieningsclausule (zie aanmeldingsleidraad hoofdstuk 2.3) 2.3.1 Herzieningsclausule 1, WKO-installatie Realisatie van een Warmte-koude Opslagsysteem (WKO) met 2 bronnen waarvan bij ieder een warmtebron (80m3/h) en een koudebron (80m3 /h), als (gedeeltelijke) vervanging van de warmteaansluiting en of warmteopwekking en de koudeopwekking. 2.3.2 Herzieningsclausule 2, Onderhoudsvervangingen Het Rijksvastgoedbedrijf heeft van alle panden Meerjaren Onderhoudsinspecties (MOIP). Op deze lijsten staan installaties en installatieonderdelen met data waarop deze installaties aan vervanging of groot onderhoud toe zijn. Gedurende de looptijd van de revitalisatie zullen diverse installaties en installatieonderdelen moeten worden vervangen. Deze werkzaamheden kunnen aan het revitaliseringsproject worden toegevoegd. Het betreft onder andere, maar niet uitputtend, het vervangen van het Gebouwbeheerssysteem inclusief regeltechniek (ca. 10.000 m2 BVO), het vervangen van de verkeersintercominstallatie en het vervangen van de waterleidingen en hydrofoorinstallatie van het ringgebouw (ca. 10.000 m2 BVO). Herhalingsopdracht (zie aanmeldingsleidraad hoofdstuk 2.4.) Revitalisering Ringgebouw: Om moverende redenen is de revitalisering van het ringgebouw nu niet in de projectscope opgenomen. Deze zal in de nabije toekomst wel uitgevoerd moeten worden. Omwille van efficiency en doelmatigheid willen we de optie openhouden om binnen afzienbare tijd na de revitalisering van het kruisgebouw door te gaan met de revitalisering van het ringgebouw onder dezelfde voorwaarden, doelstellingen, KSF’s en eisen als het huidige project.