2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Publicatie met vrijwillige transparantie vooraf – Communicatiezuilen met geïntegreerde inzamelfunctie voor kleine grondstoffenstromen
Descripción: De aanbestedende dienst wenst met één ter zake kundige partij voor plaatsing, ledigen en onderhoud/reparatie van communicatiezuilen met een geïntegreerde inzamelfunctie een overeenkomst te sluiten. Uit de marktverkenning blijkt dat slechts één marktpartij in staat is om deze overheidsopdracht uit te voeren, aangezien mededinging om technische redenen ontbreekt. Een complete onderbouwing vindt u in het bijgevoegde document. Het betreft een overeenkomst voor 5 jaar en 3 maanden, met een optionele verlenging van een 24 maanden.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Communicatiezuilen met geïntegreerde inzamelfunctie voor kleine grondstoffenstromen
Descripción: plaatsing, ledigen en onderhoud/reparatie van communicatiezuilen met een geïntegreerde inzamelfunctie Het betreft een overeenkomst voor 5 jaar en 3 maanden
Identificador interno: 1