See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Breedspoortractor met aanbouw
Descripción: Europees openbare aanbesteding voor de levering van één breedspoortractor met fronthef en frontaftakas (Nominaal vermogen van minimaal 180 pk volgens de ECE R120 methode, Excl. power boost) inclusief levering van hydraulische giek met klepelmaaier, conform Bijlage 1, programma van eisen.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 16000000 Maquinaria agrícola
5. Lote
Lote: LOT-0000