2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Marktconsultatie HPV-analyse ten behoeve van het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker
Descripción: De marktconsultatie heeft tot doel BVO NL inzicht te geven in de huidige mogelijkheden die de markt biedt voor de uitvoering van de moleculaire screening binnen het Bevolkingsonderzoek Baarmoederhalskanker en in de technologische ontwikkelingen die daarin gedurende de komende jaren worden verwacht. De marktconsultatie is gericht op het verkrijgen van inzicht in: - de (onderdelen van) Totaaloplossingen die marktpartijen kunnen aanbieden voor de uitvoering van de moleculaire HPV-analyse; - de wijze waarop (onderdelen van) deze Totaaloplossingen zijn ingericht en functioneren; - de prestaties en kwaliteitsaspecten van deze Totaaloplossingen in de praktijk; - de ontwikkeling van moleculair diagnostische platformen en de assays die daarop beschikbaar zijn of naar verwachting beschikbaar komen; - de mogelijkheden om nieuwe assays en andere relevante technologische ontwikkelingen gedurende de levensduur van een platform binnen een bestaande Totaaloplossing toe te passen. De verkregen informatie wordt gebruikt om de mogelijkheden van de markt en de verwachte technologische ontwikkelingen beter te begrijpen en vormt input voor de verdere voorbereiding van het project BMHK29. Analyseapparatuur voor het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker in Nederland.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De marktconsultatie heeft tot doel BVO NL inzicht te geven in de huidige mogelijkheden die de markt biedt voor de uitvoering van de moleculaire screening binnen het Bevolkingsonderzoek Baarmoederhalskanker en in de technologische ontwikkelingen die daarin gedurende de komende jaren worden verwacht. De marktconsultatie is gericht op het verkrijgen van inzicht in: - de (onderdelen van) Totaaloplossingen die marktpartijen kunnen aanbieden voor de uitvoering van de moleculaire HPV-analyse; - de wijze waarop (onderdelen van) deze Totaaloplossingen zijn ingericht en functioneren; - de prestaties en kwaliteitsaspecten van deze Totaaloplossingen in de praktijk; - de ontwikkeling van moleculair diagnostische platformen en de assays die daarop beschikbaar zijn of naar verwachting beschikbaar komen; - de mogelijkheden om nieuwe assays en andere relevante technologische ontwikkelingen gedurende de levensduur van een platform binnen een bestaande Totaaloplossing toe te passen. De verkregen informatie wordt gebruikt om de mogelijkheden van de markt en de verwachte technologische ontwikkelingen beter te begrijpen en vormt input voor de verdere voorbereiding van het project BMHK29.
Identificador interno: 1