2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Fysieke beveiligingsdiensten
Descripción: De gemeente ’s-Hertogenbosch beschikt over een groot aantal locaties waar vanuit diverse werkzaamheden plaatsvinden. Deze aanbesteding heeft betrekking op de fysieke beveiliging van de locaties van gemeente 's-Hertogenbosch. De beveiligingsdiensten bij de gemeente 's-Hertogenbosch voor de duur van 2 jaar initieel, met verlengingsopties van 2 + 1 + 1 jaar. De maximale looptijd bedraagt daarmee 6 jaar.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 79711000 Servicios de vigilancia de sistemas de alarma, 79713000 Servicios de guardias de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De gemeente ’s-Hertogenbosch beschikt over een groot aantal locaties waar vanuit diverse werkzaamheden plaatsvinden. Deze aanbesteding heeft betrekking op de fysieke beveiliging van de locaties van gemeente 's-Hertogenbosch. De beveiligingsdiensten voor de duur van 3 jaar initieel bij de gemeente 's-Hertogenbosch, met 3 verlengingsopties van in totaal 3 jaar.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingsopties