2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DAS Tijdelijk Onderkomen_x
Descripción: De gemeente Rotterdam heeft regelmatig behoefte aan tijdelijke onderkomen. Zodra de gemeente Rotterdam hieraan behoefte heeft buiten de door haar gesloten raamovereenkomsten kan een uitvraag in het DAS Tijdelijke Onderkomen worden uitgezet. De Gemeente Rotterdam nodigt geïnteresseerde partijen van harte uit om zich eenmalig te registreren op het Mercell platform. Vervolgens kunt u zich aanmelden voor het DAS Tijdelijke Onderkomen. U kunt zich aanmelden voor één of meerdere categorieën binnen het DAS Tijdelijke Onderkomen. Aan toelating tot het DAS Tijdelijke Onderkomen kan geen recht op opdrachten worden ontleend.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 79952000 Servicios de eventos
5. Lote
Lote: LOT-0000