2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31187371: Engineeren en uitvoeren van Groot Variabel Onderhoud aan HWN WNZ 2025-2027
Descripción: 31187371: Engineeren en uitvoeren van het Groot Variabel Onderhoud (GVO) aan HWN WNZ 2025-2027 Perceel 1 De onderhavige opdracht omvat: - Voorbereiden en uitvoeren van variabel onderhoud - Integraal Project Management. De werkzaamheden hebben relaties met de volgende disciplines: - Civiel (beton, staal en andere typen civieltechnisch werk) - Asfaltverhardingen - Voegovergangen - Conservering en schilderwerken Civiel (beton, staal en andere typen civieltechnisch werk) - Voertuigkeringen, bermen en hemelwaterafvoeren - DVM (Dynamisch Verkeersmanagement), te weten het herstellen van lussen in het wegdek.
Identificador interno: 31187371
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: perceel 1
Descripción: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 45233139 Mantenimiento de autopistas
Clasificación adicional (cpv): 45233139 Mantenimiento de autopistas