2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst Migratie regeltechniek in & aan het Amsterdam UMC v3
Descripción: Binnen het Amsterdam UMC, locatie AMC, is er achterstallig onderhoud aan de M&R-techniek. Circa 200 regelkasten zijn verouderd en dienen vervangen te worden. Daarnaast lopen er meerdere trajecten voor regeltechniek in onderhouds- en verbouwingsprojecten. Dit levert niet alleen een belasting op in het leveren en plaatsen van regelkasten, maar ook op de systemintegration binnen het SCADA-pakket. Met deze aanbesteding willen wij de focus leggen op voldoende capaciteit voor het vervangen van de regelkasten. Met een actuele blik op de dynamische bouw- en zorgmarkt, en in het licht van toekomstige ontwikkelingen, is gekeken hoe wij in samenwerking met de markt de komende jaren de strategische doelstellingen van Amsterdam UMC het best kunnen realiseren. De Opdrachtwaarde van de Werken binnen deze Raamovereenkomst ligt rond de €15.000.000,- exclusief BTW per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Identificador interno: RDm&R03
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45215140 Trabajos de construcción de establecimientos hospitalarios, 45259900 Actualización de instalaciones, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 71323200 Servicios de diseño de ingeniería de instalaciones
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Betreft aanbesteding migratie van regeltechniek in en aan het amsterdam UMC. Aanbesteding heeft als doel 3 leveranciers te contracteren die gezamenlijk in één Raamovereenkomst werkzaamheden uitvoeren m.b.t. de migratie en vervanging van meet en regeltechniek. De opdrachten worden verdeeld onder de deelnemende raamcontractanten. De Opdrachtwaarde van de Werken binnen deze Raamovereenkomst ligt rond de €15.000.000,- exclusief BTW per jaar. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Aanvullende werkzaamheden direct in verhouding staat met de werkzaamheden zoals benoemd in deze aanbesteding.